Bük, Maďarsko - termální lázně, wellness - Kareta Tour

Bük, Maďarsko - termální lázně, wellness

Obec Bük s termálním komplexem Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska, v blízkosti rakouských hranic. Bükfürdő jsou druhé největší lázně v Maďarsku. Jejich léčivá voda pomáhá při léčbě poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických a urologických zánětů, pooperačních a poúrazových stavů. Nabízíme ubytování v luxusních hotelech s klimatizovanými komfortními pokoji. K dispozici jsou termální a rekreační bazény, revitalizační masáže, aromatická terapie a spoustu dalšího.

Výlety do okolí, cyklistika, golf

V okolí města Bük je rozvinutá síť cyklostetek a také je zde 18jamkové golfové hřiště. Pro příznivce aktivního odpočinku máme zajímavý tip na výlet. Maďarské město Kőszeg (Kysek) se středověkým hradem, úzkými uličkami a pěkným náměstím se vyznačuje jednou neobyčejnou zvláštností: jeho zvon odbíjí nejen poledne, ale také už v jedenáct hodin na připomínku vítězství nad Turky ze srpna roku 1532. Obránci zdejšího hradu pod vedením kapitána Miklóse Jurisicse 25 dní úspěšně odolávali útoku armády tureckého sultána Sulejmana táhnoucího na Vídeň.


Zájezdy za výhodné ceny

Komfortní rodinný hotel Piroska Bük s vlastním wellness centrem
Akce 4 = 3 v termínu 21. 1. - 17. 5. 2019 (nástup v neděli)! Hotelový autobus zajišťuje během celého dne pohodlnou a bezplatnou dopravu do léčebných a zážitkových lázní.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük - příjemná dovolená nejen pro ty, kdo milují golf
4 = 3 v termínech 22. 4. - 8. 5.; 10. 5. - 7. 6.; 16. 6. - 25. 6.; 27. 6. - 5. 7. a 3. 11. - 22. 12. 2019! V blízkosti hotelu je 18jamkové golfové hřiště o rozloze 100 ha.

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim