Kalofer, Slunečné pobřeží - Kareta Tour

Kalofer, Slunečné pobřeží

Číslo zájezdu: 437127

Délka zájezdu: 8,11 dní
Nejbližší odjezd: od 6.7.2017
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 15 440 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
příjemný hotel který se nachází v centru oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží. Poskytuje pěkné a klidné zázemí, venkovní bazén s masážními tryskami, saunu, masáže, posilovnu a skvělou kuchyni. V okolí najdete celou řadu obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků.
Vzdálenosti:
-pláž - 200 metrů
-město Nesebar - 6 km
-město Burgas - 30 km

Slunečné pobřeží je jedním z největších a nejzajímavějších letovisek na pobřeží Černého moře . Pláž je 8 km dlouhá a široká až 50 metrů.
Rezort se nachází v blízkosti města Burgas. Přibližně 1700 hodin slunečního svitu od května do konce září . Průměrná teplota vzduchu je 25 ° C a vody 23 ° C.
Na Slunečném pobřeží napočítáme více než 100 hotelů poskytujících dostatek prostoru pro relaxaci a potěšení , restaurace, noční kluby , kasina a vodní parky.

Vybavení::hotelová budova nabízí hotelovou recepci (24 hod.), směnárnu, restauraci, bar a bar u bazénu. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Dále hotel nabízí venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, wifi ve společných prostorách(vše zdarma). Za poplatek potom: wellness centrum: sauna, turecké a parní lázně, masáže, posilovnu, kosmetiku, kadeřnictví, praní a žehlení, minimarket, obchod se suvenýry, parking.
Pro děti je zde: dětský bazén se skluzavkou

Ubytování::Hotel nabízí ubytování v prakticky zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.
Vybaveny jsou: koupelnou se sprchou a wc, bakonem, klimatizací, telefonem, satelitní televizí, mini ledničkou a trezorem (za příplatek).

Stravování:hotelové stravování probíhá formou bufetové snídaně. Na oběd a večeři si můžete zajít do některé ze skvělých restaurací ve městě.

Pláž:prostorná pláž s jemným pískem je více než osm kilometrů dlouhá a místy až dvě stě metrů široká. Zdejší pláže za svou čistotu opakovaně získaly ocenění Modré vlajky. Přístup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce. Návštěvníkům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Samozřejmostí je i další turistická vybavenost jako tobogány, vodní atrakce a sportovní aktivity.

Zábava:v okolím hotelu Kalofer prochází živá pobřežní promenáda, jež vede podél hlavní pláže až do Nesebaru. V rušném centru města naleznete mnoho diskoték, nočních klubů i barů. Můžete si půjčit jízdní kolo, koně, motorku či loď a projet se po okolí. Rodiče s dětmi jistě potěší akvaparky a malý turistický vláček, který jezdí do Nesebaru. Pravidelnými autobusovými spoji se dostanete do měst Burgas, Varna či Elenite. Během letních měsíců se zde koná mnoho divadelních představení, festivalů, koncertů a dalších kulturních událostí.

Poznámka: v dvoulůžkových pokojích jsou jenom "twin" postele bez možnosti spojení do jedné velké postele !

Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Alternativní zájezdy

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim