Premier Fort Beach, Svatý Vlas - Kareta Tour

Premier Fort Beach, Svatý Vlas

Číslo zájezdu: 440351

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 29.8.2020
Doprava: vlastní
Strava: bez stravy
Ubytování: aparthotel
Cena od 8 370 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Slunečné pobřeží to je přibližně 1700 hodin slunečního svitu od května do konce září . Průměrná teplota vzduchu je 25 ° C a vody 23 ° C.

Luxusní aparthotel Premier Fort Beach Apartments leží přímo u moře, v tiché severní části Slunečného pobřeží, v pěší vzdálenosti od centra blízko městečka Sveti Vlas a prázdninové vesničky Elenite.

V útulné a klidné atmosféře hotelového komplexu můžete trávit svůj čas příjemným relaxem – anebo si užít noční život - bary, restaurace a diskotéky v těch nejvěhlasnějších letoviscích u Černého moře.

Díky kombinaci čerstvého mořského vzduchu, průzračné vody a mořského podnebí je Premier Fort Beach Apartments ideálním místem pro strávení vašich rodinných prázdnin.

Vybavení: recepce, hlavní restaurace s bufetem, dvě restaurace à la card, obchod, dva velké venkovní bazény s lehátky a slunečníky, jeden z bazénů je se skluzavkou, dětské hřiště, bar, masážní studio , fitness zóna kolem bazénu, stolní tenis a kulečník, služba praní a žehlení, místo pro informace o nejrůznějších výletech v rámci Bulharska, parkoviště a WI-FI internet v areálu celého hotelového komplexu zdarma!

Ubytování: studia nebo apartmány různé velikosti. Všechny apartmány jsou s kompletně zařízenou kuchyní!
Apartmány s 1, 2 a 3 samostatnými ložnicemi jsou vybaveny pračkou!

Stravování: stravovacími středisky jsou hlavní restaurace s bufetem, dvě restaurace à la carte a bar.
V hlavní restauraci se podávají snídaně a večeře formou švédského stolu, v tematických restauracích můžete vybírat z jídelních a nápojových lístků.Ceny jsou platné za podmínky minimálně 2 plně platících osb ve studiu nebo apartmánu!

Alternativní zájezdy

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim