Prestige Fort Beach , Svatý Vlas - Kareta Tour

Prestige Fort Beach , Svatý Vlas

Číslo zájezdu: 444715

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 7.7.2017
Doprava: letecky
Strava: bez stravy
Ubytování: aparthotel
Cena od 13 650 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Apartmánový komplex Prestige Fort Beach nabízí apartmány s nádherným výhledem na moře. Nachází se přímo u pláže, v severní části letoviska Slunečné pobřeží,, blízko městečka Sveti Vlas. Kombinace mezi přímým přístupem k pláži a blízkostí věhlasných letovisek je předpokladem pestrého a plnohodnotného rodinného odpočinku.

Přibližně 1700 hodin slunečního svitu od května do konce září . Průměrná teplota vzduchu je 25 ° C a vody 23 ° C, to je Slunečné pobřeží. Unikátní lokace komplexu nabízí hostům spoustu možností užít si pestrého a plnohodnotného odpočinku – můžete si užít nočního života v těch nejvěhlasnějších letoviscích u Černého moře (Slunečné pobřeží, Sveti Vlas, Elenite) s jejich bary, restauracemi a diskotékami, dále můžete navštívit historické pamětihodnosti starého města Nesebaru a okolí anebo trávit svůj čas příjemným relaxem v útulné a klidné atmosféře hotelového komplexu. Kombinace čerstvého mořského vzduchu, průzračné vody a mořského podnebí jsou navýsost zdravé pro vaši rodinu. Prestige Fort Beach je ideálním místem pro strávení vašich rodinných prázdnin.

Vybavení:V areálu komplexu si budete moci užívat jednoho z největších bazénů v městečku Sveti Vlas – průměr 30 metrů s brouzdalištěm a klouzačkou Dále jsou k dispozici lehátka kolem bazénu, dětské hřiště, restaurace, obchody, masážní studio, salon krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), posilovny a fitness, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, služby - praní a žehlení .V recepci najdete směnárnu a dostanete informace o nejrůznějších výletech v tuzemsku a v zahraničí. Parkoviště a internet jsou zdarma.

Ubytování:
- studio pro dvě osoby
- 2-pokojové apartmány – 2 + 2
- 3-pokojové apartmány – 4 + 2

Vybavení pokojů::Všechny apartmány jsou s kompletně zařízenou kuchyní. Na každém pokoji je TV a klimatizace, sady lůžkových přehozů a dek, ručníků a osušek.

Prestige Fort Beach vám nabízí perfektní pohodlí pro rodinný nebo romantický odpočinek.

Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Ceny jsou platné za podmínky plné obsazenosti lůžek !

Alternativní zájezdy

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim