Sol Marina Palace, Nesebar - Kareta Tour

Sol Marina Palace, Nesebar

Číslo zájezdu: 442760

Délka zájezdu: 8,11 dní
Nejbližší odjezd: od 29.6.2017
Doprava: vlastní
Strava: all inclusive
Ubytování: hotel
Cena od 16 590 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Maximálně 1 dítě na přistýlce !

20 km od Burgaského letiště, 2 km from od historické části města Nessebar, 1 km vzdálen od největšího Aqua Parku v Buharsku. 50 m od kamenné pláže a 300 m od veřejné písečné pláže. To jsou parametry umístění tohoto nového a moderního zařízení, hotelu, patřícího do španělského hotelového řetězce MELIA.

Vybavení:Hotel pro svou polohu je ideální pro aktivní dovolenou, kombinací pobytu na pláži a procházek v nedalekém centru historického Nessebaru. Hlavní krédo - orientace na detaily - je předpokladem pro prožití nerušené dovolené ve vysokém standardu. Většina pokojů má balkony s výhledem na moře.
Hotel nabízí své služby v hlavní restauraci, Sky baru na střeše, Pool baru a Pub baru, dále k Vašemu využití patří bazén na střeše hotelu dětský bazén, Spa Centrum s velkou nabídkou masáží a procedur: klasické masáže, anti-stresové a relaxační masáže, bally masáže; čokoládová terapie a mnoho dalších. Fitness, jacuzzi, stolní tenis, Solárium, turecké lázně, sauna, kadeřnictví, lékařská pohotovost.
Další služby: WiFi Internet ve veřejných prostorech hotelu zdarma, privátní krytý parking, 24-hodinová recepce, room service, Rent a car

Ubytování:hotel má 6 pater a nabízí ubytování ve 123 dvoulůžkových pokojích, 1 jednolůžkový pokoj a 4 apartmány. Většina s výhledem na moře. Elegantní moderní nábytek.

Stravování:Hotelová restaurace s letní terasou s výhledem na moře je umístněná v přízemí hotelu a má kapacitu cca 140 míst. V bufetové nabídce nechybí velký výběr zeleninových salátů, ryb, masa, čerstvého ovoce a delikátních zákusků. Orientuje se na mezinárodní kuchyni kombinovanou s nabídkou místních specialit. V úterý je večer italské kuchyně , ve čtvrtek potom tradiční bulharská a v sobotu večer pak dary moře. Zmrzlinový bufet v časech oběda a večeří.
SKY BAR umístněný na střeše hotelu nabízí širokou paletu alko a non alkoholických nápojů a koktejlů
Panoramatický výhled na Nessebar, Slunečné pobřeží, Elenite a Svatý Vlas.
PUB BAR- nabízí soft a alkoholické drinky, vína a pivo.
POOL BAR na slunečné terase se samoobsluhou a nabídkou nealko nápojů, minerálních vod, kávy, čaje a piva.

Alternativní zájezdy

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim