Hotel BY14, Tel Aviv - Kareta Tour

Hotel BY14, Tel Aviv

Číslo zájezdu: 666913

Délka zájezdu: 4 dny
Nejbližší odjezd: od 13.7.2023
Doprava: vlastní
Strava: snídaně
Ubytování: hotel
Cena od 9 930 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Navštivte Tel Aviv-Jaffo - pulzující, kosmopolitní metropoli státu Izrael, centrum kultury a zábavy. Tel Aviv kypí životem 24 hodin a opravdu nikdy nespí, jak se o něm říká.

Když přistanete na mezinárodním letišti Ben Gurion, jste jen deset minut jízdy od města. A tady už začíná vaše základna pro rekreaci, relax a poznávání. Čeká vás „Bauhaus (Bílé město)“ - unikátní urbanistická kolekce staveb převážně z 30. let 20. století, která byla v roce 2003 prohlášena organizací UNESCO světovou kulturní památkou.

Svými venkovními kavárnami, zajímavými muzei, překrásnými parky a plážemi, koncertními sály a divadly, elegantními restauracemi, stylovými obchodními centry a butiky je Tel Aviv stvořen k procházkám. Můžete ujít celé kilometry po plážové promenádě ze severu města na jih do Jaffo.

Ubytování: Hotel B14 Tel Aviv je městský butikový hotel blízko téměř všemu - od karmelského trhu a malebného Neve Tzedek po městské obchodní centrum a kavárny, restaurace a městského Rothschild Boulevard. Jen čtyři minuty chůze od hotelu a jste na pláži a promenády města. Můžete prakticky cítit mořský vzduch. Inspirujte se jedinečnou atmosférou středomořského města Tel Avivu - žijte si relaxační dovolenou kousek od přímořské promenády.
108 moderních, plně vybavených pokojů, včetně pokojů s terasami orientovanými na pláž a apartmá, z nichž každý má klimatizaci, trezor, psací stůl, 42 palcovou HD TV s plochou obrazovkou s kabelovými kanály, sprchu nebo vanu, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, mini lednici.

Vybavení: Recepce s 24-hodinovým provozem, úschovna batožiny, směnárna, výtah, fitness místnost v 11. patře je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přilehlá sauna čeká na ty, kteří si chtějí vyčistit póry, a odevzdat se naprosté relaxaci. Balkón s posilovnou směřuje k moři a je ideální pro cvičení jógy, meditační sezení a západ slunce. V BY14 jste vždy připojeni. bezplatné Wi-Fi ve svém pokoji, ve vstupní hale, v zasedací místnosti a kdekoli jinde.

Tel Aviv je klidná a bezpečná metropole, kde se v podstatě nesetkáte s násilím a kriminalitou. Turisté se můžou pohybovat svobodně a bez omezení všude a to ve dne i v noci. Obyvatelé města „Telavivim“ jsou přátelští a téměř všichni mluví anglicky nebo rusky, takže se tady budete za chvíli cítit opravdu jako doma.
V Tel Avivu-Jaffo svítí slunce téměř celý rok. Také v zimních měsících zde návštěvník nalezne mírné podnebí, hřejivé sluníčko a pocit opravdového uvolnění. V létě se po celém městě organizují různé akce, jako festivaly, beach parties, nebo open air koncerty.
Telavivská riviéra to je 14 kilometrů krásných a čistých písečných pláží přímo ve městě, protkaných nesčetným množstvím kaváren a restaurací, lemujících pobřeží. Většina hotelů ve městě se také nachází přímo na pobřeží a pobřežní promenádě, nebo v její těsné blízkosti.

Pokud plavete, běháte, hrajete tenis, nebo děláte rychlou chůzi, tohle všechno můžete provozovat právě v Tel Avivu.

Možnost doobjednání jedno nebo vícedenních exkurzí v Tel Avivu (Bauhaus,...), do Cesareje, Haify, ke Galilejskému jezeru, do Jeruzaléma, k Mrtvému moři nebo do Eilatu.

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim