Avena Relax hotel - týdenní pobyt - Kareta Tour

Avena Relax hotel - týdenní pobyt

Číslo zájezdu: 616421

Délka zájezdu: 5 dní
Nejbližší odjezd: od 9.5.2022
Doprava: vlastní
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 6 270 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
1 x dítě do 2,99 let na přistýlce, bez stravy - ZDARMA !

Poloha:Vítejte v ráji - tímto heslem vítá své klienty rekondičně rehabilitační zařízení Relax Hotel*** Avena s celkovou kapacitou 180 lůžek je situované v krásném a tichém horském prostředí Jánskej doliny u obce Liptovský Ján, v malební scenerii Národního parku Nízke Tatry, ze severní strany v Jánskej doline.

Ubytování: hotel nabízí ubytování ve komfortních, prostorných stylově zařízených pokojích s výhledy do okolní přírody. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, vlastním sociálním zařízením. Část pokojů s balkonem.

Stravování:
hotelová restauraceklimatizovaná: stravování formou polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů (studená a teplá kuchyň, saláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mléko, čaj, ovoce, čerstvá zelenina a jiné). Oběd je na výběr z menu s možností vegetariánské a dietní stravy. Večeře formou švédských stolů. Otvírací hodiny: 8:00 – 19:00 hod.
Bar s letní terasou: pro příjemný oddech a posezení slouží hotelový bar s krbem, širokým výběrem nápojů a s možností zábavy při živé nebo reprodukované hudbě. Otvírací hodiny: 10:00 – 22:00 hod.
Atánek s grilem a ohništěm: tady si hosté můžou grilovat a příjemně posedět, připravit guláš, nebo opékat.

Sportovní aktivity:Lyžařské středisko SKI Javorovica je vzdálené 500 m. Lyžařské středisko SKI Opalisko – Závažná Poruba je vzdálené 8 km od hotelu.
Nejznámější a TOP slovenské lyžařské středisko JASNÁ NÍZKE TATRY je od obce Liptovský Ján vzdálené 23 km.
Hosté můžou využívat sportovní halu a multifunkční hřiště partnerského zařízení ALEXANDRA WELLNESS HOTEL

Další možnosti:
Společenská místnost: pro umocnění příjemně stráveného času můžete využít: biliard, šípky, stolní tenis – zdarma, stolní futbal, dětský koutek –zdarma, počítače s přístupem na internet, hotelová knihovna – zdarma
Recepce – recepční služba je k dispozici non stop – poskytuje prodej doplňkového a základního drogistického tovaru, suvenýrů, kopírovaní, faxování, kancelářské služby, zápůjčku společenských her a zprostředkování dalších služeb, wifi internet zdarma

Hotelový bazén: s protiproudem pro dospělé i děti. Rozměry 10 X 5m a teplota vody 28-29 OC.
Otvírací hodiny: 8:00 – 20:00 hod.
Každý pátek generální sanitace od 7:00 – 13:00 hod.
půjčovna kol: disponuje dámskými a pánskými koly k zapůjčení
Fitness
Rehabilitace: program zaměřený hlavně na rehabilitační procedury, masáže a zábaly, o které se stará tím školených odborníků. Nabídky obsahuje množství relaxačních a rehabilitačních procedur, které uspokojí Vaše nároky a potřeby. Dopřejte si zasloužený oddech při relaxační masáži nebo jacuzzi (klasická masáž, Vířivá masáž, Parafín, Relaxační masáž chodidel, Masážní lůžko Aqua Thermo Jet, Léčba ultrazvukem, Phyaction – Elektroléčba, Magnetoterapie, Rašelinový zábal, Bioptron Pro, Biostimul terapie, Suchá uhličitá lázeň, Sauna, Masážní křeslo, Masážní postel, Přístrojová lymfodrenáž, Full Stimol, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektromasážní stroj Rolletic, Detoxikační přistroj Mary Staggs Detox, Plynové injekce.
Otevírací hodiny: 8:00 – 20:00

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Platí pro pobyty neděle - pátek!
CK nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.


člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim