Hotel Salinera 3*, Strunjan - Kareta Tour

Hotel Salinera 3*, Strunjan

Číslo zájezdu: 572028

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 3.6.2023
Doprava: vlastní
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 10 220 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Máte rádi plavání, jízdu na kole, nordic walking a běhání v nejkrásnějších koutech slovinského pobřeží? Pak navštivte Salinera hotel - hotel jež je součástí Salinera Bioenergy Resort.

Hotel Salinera získal certifikát „hotel přátelský k cyklistům“ - splňuje požadavky cyklistů na kvalitu a dostupné služby.

Hotel Salinera je součástí Salinera Bioenergy Resort - nachází se pár metrů od pláže v obklopení bujné středomořské vegetace. Recpece 24/7, Stravování nabízí hotelová restaurace se středomořskou kuchyní se spoustou čerstvé zeleniny, ryb, plodů moře, masa, těstovin a ovoce. Nechybí ani koutek zdravé výživy nejenom pro cyklisty. Občerstvení nabízí také bar Areta na terase hotelu Salinera (7:00 do 23:00 hod.) anebo plážový Beach bar (od 10:00 hod). Během letního období jsou v letovisku organizovány různé zábavné programy , včetně her, modelování a kreslení. Hotel nabízí speciální zábavní program a speciální dietní menu.

Hotel má vnitřní i venkovní bazény s mořskou vodou a Wellness centrum "Syra". Dětský koutek kde se vaše děti zabaví pod dohledem profesionálního zábavního personálu Salinera Resort.

Ubytování: Hotel se skládá ze dvou částí a disponuje 101 pokoji.

Wellness centrum Syra nabízí wellness a programy péče o obličej a tělo, saunové centrum, které nabízí kombinaci mokrých a suchých saun: turecká sauna, finská sauna, infračervená nebo istrijská bio sauna. V istrijské bio sauně ucítíte vůni levandule a středomořských bylin. Po sauně se můžete osvěžit v chladném bazénu.
Krytý bazén v hotelu Salinera se 180 m² vodní plochy nabízí také dětský bazén a dvě malé vířivky, odpočívárnu s lehátky. Venkovní bazén s velkou sluneční terasou, lehátky a slunečníky. Pláž Resortu Salinera se nacházejí mezi borovicemi, obklopena středomořskou vegetací.

Pláž vstup na pláž je pro hosty celého letoviska Salinera zdarma, lehátka a slunečníky za poplatek.

Zvířata jsou povolena (za poplatek).

Cestovní kancelář KaretaTour nenese odpovědnost za počasí ve středisku.

Alternativní zájezdy

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim