> > > >
Eilat

Dovolená v Eilatu (Ejlatu) u Rudého moře

Chcete si užít sluníčko a koupání nejen v letním období? Přímořské letovisko Eilat vám toto přání dokonale splní. Nachází se v nejjižnější části Izraele na okraji Negevské pouště, u břehů Rudého moře. Pro milovníky slunce je zde neuvěřitelných 359 slunečních dní v roce. Díky silným proudům v největších hloubkách Rudého moře zůstává teplota vody téměř stejná po celý rok, od 21 °C v únoru do 25 °C v létě.

Relaxace v příjemném prostředí, sportovní i kulturní vyžití

Eilat nabízí ubytování v luxusních hotelech v blízkosti pláže Rudého moře. V tamních restauracích můžete ochutnat různé pochoutky jak z oblasti Středomoří, tak z celého světa. Na výběr máte velké množství sportovních i poznávacích aktivit: vodní sporty, vyjížďky lodí se skleněným dnem, jachting, návštěva podmořské observatoře ve vodním parku, Útes delfínů, kde můžete plavat a potápět se s delfíny v jejich přirozeném prostředí, a spoustu dalšího.

Přijeďte a přesvědčte se sami, co všechno vám toto krásné místo nabízí.


Akce: V ceně zájezdu zakoupeného v termínu 15. 5. - 30. 6. 2016 je zahrnuto:

Odlet z Prahy:
transfer autobusem na letiště Václava Havla a zpět (Student Agency), nebo zdarma parking na letišti Václava Havla (Go Parking).
Odlet z Bratislavy: transfer autobusem na letiště v Bratislavě a zpět (Student Agency), nebo zdarma parking na letišti v Bratislavě.
Zakoupením zájezdu pro 2 osoby současně získáte slevu 1.000 Kč na každý z objednaných zájezdů!

Počasí ve světě

Benátky 30 °C
Djerba 33 °C
Korfu 35 °C
Paříž 20 °C
Praha 31 °C
Split 32 °C