Dovolená v Izraeli - Kareta Tour

Dovolená v Izraeli

Pět věcí láká k návštěvě Izraele: teplo téměř po celý rok, špičková kuchyně, noční život, pozoruhodná příroda a biblické památky. Nabízíme pobytové a relaxační zájezdy do Izraele do oblasti Mrtvého moře, do přímořského letoviska Eilat, moderního města Netanja (Netanya) či multikulturní metropole Tel Avivu. Také pořádáme poznávací zájezdy po celém Izraeli, jejichž součástí je návštěva Jeruzaléma.

Země s podivuhodnou historií a biblickými památkami

S územím Státu Izrael (Medinat Jisrael) jsou neodmyslitelně spojeny známé biblické příběhy a důležité události z židovských dějin. Nejvyhledávanějším místem turistů je Jeruzalém, jedno z nejstarších měst na světě. Tel Aviv, druhé největší izraelské město (414 600 obyvatel), má velký počet muzeí, hotelů, restaurací, kaváren i zábavních podniků. K nejpozoruhodnějším místům v Izraeli patří Mrtvé moře, které leží v nejhlubší proláklině na světě: 418 metrů pod úrovní světového oceánu. A pokud si chcete užít teplo a koupání takřka po celý rok, vydejte se do přístavního města Eilat u Rudého moře.

Podmínky vstupu na území Izrael

Cizí státní příslušníci mohou do Izraele cestovat pouze v případě, že jsou očkováni vakcínou uznávanou v Izraeli a WHO, nebo prodělali covid-19. Izrael nově umožní vstup do země očkovaným cestujícím, kteří nejpozději 24 hodin před odletem absolvovali antigenní test na koronavirus s negativním výsledkem. Další informace najdete na mzv.cz.

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim