Dovolená v Izraeli - pobytové i poznávací zájezdy - Kareta Tour

Dovolená v Izraeli - pobytové i poznávací zájezdy

Pět věcí láká k návštěvě Izraele: teplo téměř po celý rok, špičková kuchyně, noční život, pozoruhodná příroda a biblické památky. Nabízíme pobytové a relaxační zájezdy do Izraele do oblasti Mrtvého moře, do přímořského letoviska Eilat, moderního města Netanja (Netanya) či multikulturní metropole Tel Avivu. Také pořádáme poznávací zájezdy po celém Izraeli, jejichž součástí je návštěva Jeruzaléma.

Neobyčejná země s podivuhodnou historií a biblickými památkami

S územím Státu Izrael (Medinat Jisrael) jsou neodmyslitelně spojeny známé biblické příběhy a důležité události židovských dějin. Zde se zrodila tři velká monoteistická náboženství. Tisíce poutníků každoročně přicházejí, aby navštívily posvátná místa judaismu, křesťanství a islámu. Nejvyhledávanějším místem turistů je Jeruzalém, jedno z nejstarších měst na světě.

Tel Aviv, druhé největší izraelské město (414 600 obyvatel), vás uchvátí velkým počtem muzeí, hotelů, restaurací, kaváren i zábavních podniků. K nejpozoruhodnějším místům v Izraeli patří Mrtvé moře, které leží v nejhlubší proláklině na světě: 418 metrů pod úrovní světového oceánu. A pokud si chcete užít teplo a koupání takřka po celý rok, vydejte se do přístavního město Eilat u Rudého moře. Eilat je dobře vybavené přímořské letovisko s oceanáriem, delfináriem a zábavním parkem.

Potřebuji vízum pro vstup do Státu Izrael?

Vízum se nevyžaduje, jestliže pobyt nepřesáhne tři měsíce a je nevýdělečné povahy. Víza pro ostatní účely (krátkodobé výdělečné a dlouhodobé) jsou nutná. Bližší informace poskytne Velvyslanectví Státu Izrael v Praze (http://prague.mfa.gov.il/).

Vítejte v Izraeli! Bruchim habaim le Jisrael!

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim