Wellness Hotel Repiská, Nízké Tatry - Kareta Tour

Wellness Hotel Repiská, Nízké Tatry

Číslo zájezdu: 475256

Délka zájezdu: 3,5 dní
Nejbližší odjezd: od 5.4.2024
Doprava: vlastní
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 4 860 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Poznejte krásy Demänovské doliny v Nízkých Tatrách! V této oblasti se nacházejí Demänovská ledová jeskyně a Jeskyně svobody.

Wellness Hotel Repiská nabízí ubytování v jednom z nejkrásnějších a pro turisty nejzajímavějších regionů Slovenska: v Demänovské dolině, na jejímž konci se tyčí majestátní hora Nízkých Tater - Chopok. Region Liptov nabízí širokou paletu možností a nespočetné množství turistických, sportovních a kulturních aktivit.

Hotelový SKIBUS - ZDARMA - do střediska Jasná-Lúčky (v zimní sezoně).

Stravování: Hotelová restaurace s letní terasou a nádherným výhledem  do okolní přírody. V letních měsících probíhají na terase večeře u grilu. Lobby bar v recepci hotelu nabízí různé druhy kávy, nápojů a kvalitních slovenských vín. Bývalý retro bar byl proměněn na hernu se stolním fotbalem, biliardem a ping-pongem.

Ubytování: 52 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, s vlastní koupelnou, telefonem, TV/SAT. Pokoje s balkonem nabízejí krásny výhled na Chopok. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké.

Wellness: Relaxační bazén - atmosféru relaxace ve večerních hodinách dotváří 6 podvodních led svítidel a a podvodní atrakce. Součástí wellness je také vířivka.

Saunový svět: finská sauna, parní sauna, sanárium, zážitková sprcha. Pokud vám nevyhovuje klasická sauna, můžete kombinovat zdravé působení sauny a parní lázně. Sanárium na přání promění saunu na tropickou koupel, na teplovzdušnou koupel, na jemnou parní nebo na bylinkovou lázeň. Při teplotě od cca 60 °C a při regulované vlhkosti vzduchu do maximálně 55 % naleznete mimořádně příznivé klima pro odpočinek a dobrou pohodu.

Další vybavení: fitness, tenisový kurt s umělou trávou, který je možné využít také jako fotbalové hřiště nebo badminton, biliardový salonek, dětské hřiště s atrakcemi, dětský koutek, lyžárna, půjčovna e-kol (externí firma).

Uváděné ceny platí při obsazenosti pokoje 2 platícími osobami.
Délku pobytu je možné prodloužit.
Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu!
CK nenese zodpovědnost za počasí, ani sněhové podmínky.

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim