Eurovíkendy – wellness pobyty, poznávací zájezdy - Kareta Tour

Eurovíkendy – wellness pobyty, poznávací zájezdy

Objevte fascinující svět velkých a zajímavých měst formou prodloužených víkendů. V naší nabídce jsou také lázeňské a wellness pobyty ve městě i na horách: v Budapešti, ve Vysokých i Nízkých Tatrách. Termální bazény, masáže a relaxační programy vás naplní novou energií.

Víkend v Tatrách

Chcete si na chvíli odpočinout od našeho uspěchaného světa? Hotel Sorea Titris se nachází kousek od centra Tatranské Lomnice, v blízkosti botanické zahrady a muzea TANAPu. V zimním období jsou lyžařům k dispozici vleky, lanovky, sjezdové tratě s různým stupněm obtížnosti. Nebo se ubytujte v hotelu Bystrá v Nízkých Tatrách, který leží v klidném prostředí Bystrianskej doliny - Tále.

Prodloužený víkend na Sicílii

Catania, druhé největší město v Itálii - město staré několik tisícíletí ležící na východním pobřeží Sicílie na samém úpatí Etny - nejvyšší aktivní sopky v Evropě, jeden z nejcharakterističtějších nejzajímavějších prvků sicilské krajiny. Můžete obdivovat její zasněžené vrcholky a neustále kouřící krátery, měsíční scenérie pokryté popelem a řeky ztuhlé lávy, bujně rostoucí lesy planoucí barvami, svěží vinice a citrusové zahrady. Taormina, se svou strategicky výhodnou polohou vysoko nad mořem, úchvatnými výhledy na kouřový vrchol Etny z hory Monte Tauro, azurové moře a pobřeží nedaleké Kalábrie z ní dělají jedno z nejmalebnějších a nejatraktivnějších míst v Itálii.
člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim