O nás - Kareta Tour

O nás

Cestovní kancelář Kareta Tour vám nabízí celou řadu kvalitních služeb spojených s vaší budoucí dovolenou, a to zejména ve formě celoročně organizovaných poznávacích a pobytových zájezdů do Izraele, slovenských, maďarských a slovinských lázní nebo v zimě na lyže do slovenských hor.

Pobytové a poznávací zájezdy do Izraele

Naše cestovní kancelář navazuje na předcházející úspěšné a dlouholeté touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Nabízíme kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře – Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování.
Kareta Tour organizuje do této oblasti také pětidenní až dvanáctidenní poznávací zájezdy, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem).
V Izraeli zajišťujeme všechny druhy asistencí: delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro individuální cestovatele, transfery atd.

Lyžařské zájezdy, wellness pobyty - Slovensko, Slovinsko, Maďarsko

Lyžování, relaxace a poznávání - to jsou zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Nabízíme vám nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu.
Kareta Tour organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Postupně přibydou i slovinské lázně Čatež, Moravske Toplice, Ptuj. Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou atd.

Poznávací pobyty ve vinařských oblastech Slovenska

Služby naší cestovní kanceláře bude dotvářet nabídka pro vinařskou turistiku – edukačně-poznávací pobyty ve vinařských oblastech Slovenska (malokarpatská oblast, Tekov, Strekov, jihoslovenská a nitranská oblast), Maďarska (Balaton, Eger) a Slovinska (Ptuj, Ormož). Tyto vinařsko-gastronomické aktivity budou realizovány formou autokarových zájezdů a budou kombinací návštěv vinařství, oddechových a vzdělávacích aktivit. O tyto všechny jedinečné produkty postupně doplníme naši nabídku v co možná nejkratším termínu.

Kontaktní údaje

Pro poskytnutí více informací k nabídce nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@karetatour.cz nebo pomocí blogu Zopim přímo na stránkách, nebo nás kontaktujte na tel.:222 232 626, mob.: 778 808 684.

 

Všechny nezbytné dokumenty o naší CK naleznete pod odkazem Dokumenty.

Přejeme Vám příjemnou cestu.

Váš tým KaretaTouru.

 

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim