O naší cestovní agentuře - Kareta Tour

O naší cestovní agentuře

Cestovní agentura Kareta Tour vám nabízí celou řadu kvalitních služeb spojených s vaší budoucí dovolenou, a to zejména ve formě celoročně organizovaných pobytů ve slovenských, maďarských a slovinských lázních, nebo v zimě na lyže do slovenských hor.

Kareta Tour organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár). Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou atd.

Provizní prodej pobytových a poznávacích zájezdů do Izraele

Naše cestovní agentura navazuje na předcházející úspěšné a dlouholeté touroperátorské aktivity v teritoriu Izrael a formou provizního prodeje produktů našich partnerských cestovních kanceláří nabízíme kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře – Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování.
Kareta Tour organizuje do této oblasti také pětidenní až dvanáctidenní poznávací zájezdy, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem).
V Izraeli zajišťujeme všechny druhy asistencí: delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro individuální cestovatele, transfery atd.

Lyžařské zájezdy, lázeňské pobyty - Slovensko, Maďarsko

Lyžování, relaxace a poznávání - to jsou pobyty pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské pobyty do slovenských hor. Nabízíme vám nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu.

Kontaktní údaje

Pro poskytnutí více informací k nabídce nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@karetatour.cz nebo pomocí blogu Zopim přímo na stránkách, nebo nás kontaktujte na tel.:222 232 626, mob.: 778 808 684.

Všechny nezbytné dokumenty o naší CA naleznete pod odkazem Dokumenty.

Přejeme Vám příjemnou cestu.

Váš tým KaretaTour

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim