Zkušenosti našich klientů - Kareta Tour

Zkušenosti našich klientů

Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni s našimi službami. Vaše zkušenosti a podněty jsou pro nás velmi cenné.

Víkend v Lisabonu

Dobrý den,
chtěli bychom vám poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd do Lisabonu se skvělou průvodkyní slečnou Martinou. Byli jsem skutečně velmi spokojeni.
Přejeme vám, aby se vám i nadále dařilo v organizování dalších zájezdů.
Z. a V. Norkovi

Pohled na Lisabon

Naše dovolená v Büku

Na úvod bych rád poděkoval cestovní kanceláři Kareta Tour za zajištění této skvělé dovolené. Vše bylo perfektně připraveno, a tak jsme si mohli s celou rodinou užít nádherný týden v maďarském wellness hotelu Piroska v městečku Bük.

Cesta z Prahy do Büku nám trvala autem s přestávkami 6 hodin, což v pohodě naše dvě malé princezny vydržely a těšily se již na koupání. V hotelu myslí na děti i dospělé. Wellness centrum je navrženo dle pravidel východní filosofie feng-šuej a vytváří harmonické prostředí.
Když svítilo sluníčko, koupali jsme se nejčastěji ve venkovním bazénu, kde jsou pro odpočinek připravena i lehátka. Děti si nejvíce oblíbily vnitřní bazén, který má netradiční tvar, spoustu trysek i malý protiproud. My dospělí jsme si užívali relaxaci ve venkovní vířivce s teplou vodou. Pro nejmenší děti zde byl i vnitřní bazének s teplou vodou.

hotel1 hotel2


Součástí wellness centra jsou i 3 sauny o různé teplotě, takže každý si našel tu, která mu byla nejpříjemnější. Ohřát jsme se mohli také v páře, ale toho jsme ani nevyužili. Naopak příjemné bylo lehnout si v klidové zóně na jedno z odpočinkových kanapíček. Celkově je wellness centrum dobře vybavené pro dospělé i děti.

V hotelové části je pro děti připraven dětský koutek, dětský kulečník, flipper, xbox (ten se platil), ping-pong, trampolína a další atrakce. Každý den hotel zajišťuje animační program. Byla to vždy buď tvořivá dílna, nebo sportovní hry a večer někdy dětská diskotéka. Za splnění úkolů děti dostávaly kupóny, které si mohly schovat a pak je vyměnit za různé odměny, a to děti skutečně bavilo.

Dospělí mohou využít širokou nabídku masáží a kosmetických služeb nebo relaxovat v levandulové zahradě, kde bylo příjemné posezení. Hotelové pokoje byly čisté, moderní a dostatečně vybavené. Trochu chyběl jen balkónek. Úklid na pokojích probíhal každý den.

hotel3 hotel4


My Češi si potrpíme na dobré jídlo, a pokud se chcete dobře a dosyta najíst, tak jeďte právě sem :) Snídaně i večeře si nandaváte sami ze švédských stolů. Kromě velkého výběru salámů, sýrů, různých salátů, zeleniny a ovoce byly na snídani vždy i vařená vajíčka, míchaná vajíčka, opečená slanina, párky a klobásy apod. U večeře bylo na výběr z 5 různých hlavních jídel, několik příloh, takže kdo je gurmán mohl ochutnat všechny jídla. Za týden zde nebylo jediné jídlo, které by nám nechutnalo – kuchyň byla skutečně výtečná!

jidlo1 jidlo2


V ceně zájezdu jsme měli 3 denní vstupy do největší místní atrakce, léčebných lázní a zážitkového centra Bükfürdő. Dokoupit jsme museli jen vstup pro děti. Lázně mají 3 části a bohatě stačí zakoupit vstup do části I, kde je celkem asi 10 bazénů, z nichž 4 jsou určeny pro děti a obsahují různé atrakce. Pro dospělé jsou zde jak plavecké bazény s čistou vodou, tak i lázeňské bazény s místní léčivou teplou vodou, do které děti nesmí (ale běžně se tam berou). Dále jsou zde 3 velké tobogány, velký dětský koutek, obchůdky, řada restaurací a bistra s různou nabídkou jídel. Jídlo bylo i zde dobré a cenově srovnatelné s ČR. Návštěvu lázní je dobré si naplánovat na slunné dny, protože většina bazénů je venkovních. Z hotelu je to do lázní asi 5 minut autem, nebo můžete využít i městský autobus, který máte v ceně zájezdu.

lazne01 lazne02


Večer byla v hotelu několikrát živá hudba, kterou obstarával většinou pán s varhany nebo kytarou, ale repertoár byl určen spíše starší generaci, takže jsme vyráželi na procházky po okolí, kde bylo množství restaurací. Krajina je zde rovinatá. Zapůjčili jsme si kola a vyjeli na pohodovou projížďku.

Celou dovolenou jsme si náramně užili a děti se bavily lépe než u moře. Návštěvu hotelu Piroska bych proto doporučil i rodinám s malými dětmi.

Přeji vám krásné prožití vaší dovolené.

Petr Křížek

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim