Hotel Kukučka, Tatranská Lomnica - Kareta Tour

Hotel Kukučka, Tatranská Lomnica

Číslo zájezdu: 548749

Délka zájezdu: 4 dny
Nejbližší odjezd: od 11.5.2023
Doprava: vlastní
Strava: snídaně
Ubytování: hotel
Cena od 6 750 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Ubytování v horském stylu v srdci Vysokých Tater!

Poloha: APLEND Hotel Kukučka se nachází v centru lyžařského střediska Tatranské Lomnice, pouze 200 m od lanovky na Lomnický štít.

Resort je snadno dostupný autem, autobusem i vlakem. V blízkosti je lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku. Nad Tatranskou Lomnicí bdí majestátní Lomnický štít s nadmořskou výškou 2 633 m, na který se můžete dostat visutou lanovkou a vychutnat si neopakovatelný pohled na krásné štíty a údolí Tater. V nejbližším okolí naleznete množství turistických tras dostupných v zimě i v létě, fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu.

Hotel Kukučka nabízí: moderní ubytovací kapacity s 24 hodinovou recepcí a lobby barem s krbem, restaurace Kukučka nabízející tradiční speciality slovenské a mezinárodní kuchyně, kuřácký salonek, Kukučka Relax centrum, plně vybavená lyžárna s moderním systémem sušení a dezinfekce, dětský koutek a fitness.
Zabavit se můžete v blízkém horském HUMNO Music Bar kde se konají večerní párty.

Kukučka Relax centrum nabízí: 2x parní saunu, 2x suchou saunu, 1x infra saunu, Kneippův chodník, vířivku pro pět osob a oddechovou zónu v exteriéru s čerstvým tatranským vzduchem.

Ubytování: rezidenční budovy nabízejí ubytování v 50 pokojích, které svou rozmanitostí a vybavením vyhoví každému hostu. V hotelu Kukučka se nachází 31 pokojů kategorie Lux a apartmány. V Rezidenci Kukučka je 19 apartmánů.

Sport a zábava: V Tatranské Lomnici najdete tenisové kurty; fotbalové a volejbalové hřiště, golf, minigolf, lyžařské vleky, ledovou plochu, kino, biliard, a množství restaurací. Nachází se zde botanická zahrada a muzeum Tatranského Národního Parku, kde jsou vystavované zvířata žijící v Tatrách. Lanovkou se můžete vyvézt až na Lomnický štít, jeden z nejvyšších štítů s nadmořskou výškou 2633 m.

Stanice lanovky mezi Tatranskou Lomnicí s výše položeným lyžařským střediskem se nachází 200 m od hotelu. (Tady si můžete vychutnat úžasnou lyžovačku v náročném terénu. Sedačkou se vyvezete až do výšky 2200 m, a z této výšky se můžete spustit dolů - přímo až k hotelu. V Tatranské Lomnici je několik vleků pro začátečníky s jednoduchým terénem. Jsou zde lyžařské školy.

To nejzajímavější ve vašem okolí:
Aquacity Poprad - 15 km - 13 bazénů s teplotou vody 30-38 °C.
Lyžařská střediska – Vysoké Tatry - 0,3 km - 24 km lyžařských sjezdovek. 20 lanovek a vleků.
Belianská jeskyně - 9 km - největší a jediná vysokohorská krápníková jeskyně.

Parkování: veřejné parkoviště u hotelu, nestřežené - bezplatné.

Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu!
Délku pobytu je možné prodloužit. !

Hotel a Residence jsou striktně nekuřácké!
Zvířata nejsou povolena.
Cestovní kancelář Karetatour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.
člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim