Dovolená na Kypru - Kareta Tour

Dovolená na Kypru

Na Kypru je teplo asi 300 dní v roce. V létě mohou teploty dosáhnout i 40 °C. Nabízíme ubytování v komfortních hotelech v blízkosti písečných pláží s pozvolným vstupem do moře. Příznivci aktivního odpočinku si mohou vyzkoušet vodní sporty: jízdu na vodních lyžích, potápění, šnorchlování či plavbu na jachtě.

Covid-19 - Aktuální opatření na Kypru

Na základě rozhodnutí Vlády Kyperské republiky je Česká republika od 3. 6. 2021 zařazena do tzv. oranžové kategorie zemí.
Pro osoby neočkované proti covidu-19, které cestují na území Kypru z České republiky (oranžové) resp. členského státu EU (přesný výčet zemí v Podmínkách kyperského Ministerstva zdravotnictví) platí následující požadavky:

  • Absolvovat PCR test na Covid-19 (molekulární) s odběrem vzorku do 72 hodin před odletem.
  • Vyplnit Cyprus Flight Pass a vložit do něj výsledky testu.
  • Děti před dovršením 12 let jsou z povinnosti absolvovat testy vyjmuty.
Pro osoby s platným očkovacím certifikátem proti nemoci covid-19, které cestují na území Kypru z České republiky resp. členského státu EU platí výjimka z výše uvedené povinnosti absolvovat PCR test. Nadále platí povinnost do 24 hodin před započetím cesty vyplnit data na portálu Cyprus Flight Pass, kam je nutné nahrát očkovací certifikát v angličtině. (Zdroj: https://www.mzv.cz.)
člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim