Blog - Kareta Tour

Novinky

15 prosinec

Visegrád - krásné místo pro relaxaci i poznávání

Jsou místa, na která má člověk chuť stále se vracet... Visegrád (Vyšehrad) je starobylé město na severu Maďarska a místní hrad na pravém břehu Dunaje je vyhledávanou turistickou atrakcí. Je z něho nádherný výhled do údolí Dunaje.

11 prosinec

Za krásnými zážitky nemusíte cestovat až na kraj světa

Příjemný pobyt a skvělou relaxaci nabízí Lotus Therme Hotel & Spa, pětihvězdičkový luxusní hotel v oblíbeném lázeňském městě Hévíz, který leží asi 1,4 km od termálního jezera.

04 prosinec

Lisabon - jedno z nejkrásnějších měst na světě

Lisabon je město, kde můžete obdivovat historické památky zapsané na seznamu UNESCO. A velkou atrakcí je jízda lisabonskou tramvají v křivolakých uličkách starého města. Už začátkem ledna pořádáme zájezd do tohoto nádherného města.

03 prosinec

Poznávací zájezd do Jeruzaléma: Navštivte jedinečné místo a objevte jeho krásy

Staří rabíni říkali: „Kdo v životě nespatřil Jeruzalém, ten neviděl a netuší, co je to krása.“ V prosinci pořádáme zájezd do tohoto pozoruhodného města. Jeho součástí je celodenní prohlídka s česky mluvícím průvodcem.

22 listopad

Zimní relaxace v Nízkých Tatrách pro všechny generace

Wellness hotel Chopok v Nízkých Tatrách nabízí skvělý relax ve dvou bazénových a saunových světech Plesnivec a Praslička! Je to oblíbený hotel pro rodinnou dovolenou.

15 listopad

First minute sleva pro pobyty u Mrtvého moře

Využijte first minute slevu pro pobyty v dubnu a květnu 2018!​ David Dead Sea Resort & Spa je luxusní hotel v turistickém strředisku Ein Bokek. Jeho součástí je vnitřní a venkovní bazén s vodou z Mrtvého moře.

13 listopad

Kde pobyt je víc než jen příjemným zážitkem

Oblíbený hotel Termál se nachází v nádherném prostředí Štiavnických vrchů, v malebné obci Vyhne, 12 km od Banské Štiavnice, která patří mezí nejkrásnější a historicky nejzajímavější místa na Slovensku.

10 listopad

Přírodní rezervace En Gedi u Mrtvého moře

Přírodní rezervace En Gedi byla založena v roce 1972. Tato největší oáza v Izraeli se rozkládá na ploše 25 km2. Můžeme tu například pozorovat volně žijící kozorožce núbijské (Capra ibex nubiana) a damany skalní (Procavia capensis).

18 říjen

Nádherný Margaretin ostrov uprostřed Dunaje

Danubius Grand Hotel Margitsziget na Margaretině ostrově představuje krásné spojení harmonie a elegance. Ze stylově zařízených pokojů je pěkný výhled na Dunaj či stromy v parku.

11 říjen

Nejmodernější wellness hotel ve Vysokých Tatrách

Nádherný výhled na štíty Vysokých Tater, relaxace v úžasném wellness centru. Luxusní hotel Horizont Resort se nachází v obci Stará Lesná, 2 km od Tatranské Lomnice.

06 říjen

Bílé město Tel Aviv

Čtyři tisíce budov v některých starších částech Tel Avivu byly ve 20. až 40. letech minulého století postaveny v tzv. mezinárodním slohu žáky školy Bauhaus. Kvůli bílým průčelím těchto objektů se této části začalo říkat Bílé město. V roce 2003 bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

21 září

Dopřejte si příjemný relax ve Vysokých Tatrách!

Hotel Sorea Titris, který se nachází kousek od centra Tatranské Lomnice, provozuje vodní a saunový svět AQUA Relax. Čtyřdenní pobyt s polopenzí už od 4 230 Kč!

14 září

Park Timna, úchvatná pouštní krajina v Izraeli

Chystáte se na dovolenou do Eilatu, nejjižnějšího města v Izraeli? V tom případě si do svého itineráře poznamenejte návštěvu podivuhodného místa, které leží asi 25 km severně od tohoto přímořského letoviska. Údolí Timna představuje jedinečnou kombinací přírodních scenérií, zvláštních pískovcových útvarů a starověkých památek.

07 září

Znáte letovisko Balatonalmádi?

Září má být velmi příjemné. A my víme o krásném místě pro dovolenou v kterémkoli ročním období! Letovisko Balatonalmádi leží na severním břehu jezera Balaton. Hotel Hunguest Bál Resort má vlastní wellness centrum a soukromou pláž.

04 září

Mrtvé moře - jedinečné místo pro váš odpočinek, regeneraci i vaše zdraví

Luxusní hotel Leonardo Club s vlastní pláží se nachází v jižní části Mrtvého moře, v letovisku Neve Zohar. Součástí vybavení hotelu je krytý bazén s ohřívanou vodou z Mrtvého moře.

27 srpen

Malý Žitný ostrov, Maďarsko - relaxace v příjemném prostředí

Navštivte Malý Žitný ostrov (maďarsky Szigetköz), jehož klidné a krásné prostředí vás nabije novou vitalitou. V této nádherné oblasti nabízí komfortní ubytování a wellness služby Diamant Hotel, Szigetköz, který leží jen 25 km od Bratislavy. Dítě do 4 let zdarma, dítě do 12 let 50% sleva!

23 srpen

Krásné místo pro váš aktivní odpočinek i relaxaci

Nově zrekonstruovaný hotel Horizont Resort leží ve Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná, asi 2 km od Tatranské Lomnice. Jeho vybavení a design je ze vzácných přírodních materiálů a cedrového dřeva.

17 srpen

Zbavte se každodenního stresu a načerpejte novou energii!

Hotel Termál se nachází v krásném prostředí Štiavnických vrchů, v malebné obci Vyhne, známé svou bohatou lázeňskou historií. Asi 300 metrů od hotelu je aquapark Vodný raj Vyhne s termální vodou, bohatou zejména na železo.

14 srpen

Dovolená u Rudého moře

Letovisko Eilat u Rudého moře je místem relaxace a zábavy. Zde si užijete příjemné teplo po celý rok! Hotel Dan Panorama nabízí komfortní ubytování s krásným výhledem na poklidné přístaviště s kotvícími jachtami.

03 srpen

Lázeňské město Bük - skvělá relaxace v příjemném prostředí

Prožít pěknou dovolenou, udělat něco pro své tělo i duši a zakusit přitom vnitřní harmonii? Je to možné? Hotel Caramell Premium Resort Superior, jeho wellness služby i velmi příjemné prostředí, vám tento zážitek poskytne. Nachází se 5 minut chůze od centra oblíbeného maďarského lázeňského města Bük.

01 srpen

Rotschildův bulvár v Tel Avivu

Chcete-li poznat pravou atmosféru Tel Avivu, projděte se po Rotschildově bulváru. Je jednou z nejstarších ulic izraelské metropole, jejíž počátky sahají do roku 1909.

24 červenec

Hotel Daniel - jeden z nejlepších hotelů u Mrtvého moře

Pětihvězdičkový hotel Daniel nabízí velmi kvalitní služby za rozumné ceny. Nachází se v turistickém středisku Ein Bokek a patří mezi nejlepší hotely u Mrtvého moře. Z luxusně vybavených pokojů je krásný výhled na Mrtvé moře či Edomské hory. Hotel má vlastní pláž, přístupnou pouze hotelovým hostům.

17 červenec

Izrael - země věčné inspirace

Poznejte obyčejná i nevšední místa Izraele. V rámci našeho poznávacího zájezdu navštívíme místa spjatá s biblickými příběhy: Nazaret, Kafarnaum, Jeruzalém, Mrtvé moře, a také pouštní pevnost Masadu.

10 červenec

Dovolená pod Lomnickým štítem

Chystáte se s rodinou na dovolenou? Slovensko se stává čím dál oblíbenější destinací. Příjemný hotel Hills se nachází v krásném a tichém prostředí ve Staré Lesné pod Lomnickým štítem.

07 červenec

Karmelský trh v Tel Avivu

Karmelský trh (hebrejsky Šúk HaKarmel) je místo, které byste při návštěvě Tel Avivu rozhodně neměli vynechat. Byl otevřen v roce 1920, tedy 11 let po založení města Tel Aviv.

05 červenec

Navštivte největší termální jezero v Evropě

Maďarské lázeňské městečko Hévíz se může pochlubit největším horkým jezerem v Evropě, ve kterém se lze koupat po celý rok. V těsném sousedství leží město Keszthely s pěkným barokním zámkem a zahradou.

30 červen

Prodloužený víkend u Středozemního moře

Moderní metropole Tel Aviv („Jarní pahorek") není o nic méně vzrušující místo než New York. Nacházejí se v něm umělecké galerie, muzea, kavárny, restaurace, bary, obchodní a zábavní centra.

18 červen

Pěkný letní pobyt v Tatranské Lomnici

Chcete strávit prodloužený víkend či dovolenou ve Vysokých Tatrách? Apartmánový hotel Vila Beatrice se nachází v Tatranské Lomnici, v centru Národního parku Vysoké Tatry. Interiér budovy byl v roce 2016 kompletně zrekonstruován

13 červen

Dovolená u Černého moře 2017

Písečné pláže, dobré jídlo, skvělá zábava, historické památky... Bulharské černomořské pobřeží je podivuhodné místo, v němž se snoubí průzračné moře, příjemné slunce a antická kultura.

02 červen

Krásný víkend v Portu

Vydejte se s námi do nádherného portugalského města, do míst, v nichž se řeka Douro stýká s Atlantikem. A také vás seznámíme s tzv. portugalskými Benátkami - městem Aveiro.

18 květen

Hotel Isrotel Ganim s krásným výhledem na Mrtvé moře

Hotel Isrotel Ganim leží asi 2 minuty od pláže Mrtvého moře. Je to jediný hotel v oblasti, který má dva bazény s vodou z tohoto nejníže položeného místa na světě. Bazény jsou otevřeny po celý rok.

09 květen

Tip na příjemnou rodinnou dovolenou

Tříhvězdičkový hotel Sorea Trigan leží u Nového Štrbského plesa v nádherném prostředí Vysokých Tater. Součástí hotelu je Wellness svět regenerace a oddechu.

27 duben

Cyklovýlety - Slovensko, Maďarsko

Pro milovníky cykloturistiky jsme připravili pobyty v zajímavých lokalitách, jako je například Malý Žitný ostrov v Maďarsku či Demänovská dolina na Slovensku. Na výběr máte cyklotrasy různé úrovně obtížnosti.

15 duben

Poznejte nádherné okolí Demänovské doliny

Představte si, že sedíte na terase a před vámi je krásný výhled na Chopok, třetí nejvyšší horu Nízkých Tater. To ale není všechno, co vám může nabídnout tříhvězdičkový hotel Repiská. Je tu také relaxační bazén s vodními atrakcemi, finská a parní sauna a možnost sportovního vyžití.

07 duben

Báječný rodinný víkend v Bratislavě

Projděte se kouzelnými uličkami historického centra Bratislavy. Prožijte krásný víkend v příjemném prostředí! Speciální bonus k zájezdům zakoupeným do 31. 5. 2017: až 2 děti do 16 let zdarma, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu.

30 březen

Krásný pobyt v lázeňském městečku Bük

Ubytujte se v komfortním rodinném hotelu s vlastním wellness centrem! Akce: V termínu 26. 6. - 27. 8. 2017 a pobytu min. 7 nocí - až 2 děti do 10 let zdarma!

13 březen

Navštivte jezero Velence

Velence Resort & Spa 4* superior je první hotel u jezera Velence, který funguje jako all-in-one: lázeňský, wellness a dětem přátelský hotel. Hotel se nachází podél břehu jezera, jen 45 km od Budapešti. Z restaurací a pokojů je nádherný výhled na jezero Velence a okolní kopce.

06 březen

Poznejte Budapešť a užijte si relaxaci v příjemném prostředí

Čtyřhvězdičkový Danubius Hotel Helia se nachází na břehu Dunaje v Budapešti. Nedaleko je oblíbený Markétin ostrov s pečlivě udržovanými parky, termálními lázněmi, zajímavými stavbami a historickými památkami. Užijte si krásný prodloužený víkend a načerpejte novou energii!

02 březen

Víkend v nádherném městě Porto

Druhé největší portugalské město vás uchvátí svou malebností a historickým centrem Ribeira, které bylo v roce 1996 přidáno na seznam světového dědictví UNESCO.

23 únor

Objevte podmanivý svět lázní Bükfürdő!

Nabídka first minute zájezdu do známého rodinného hotelu Piroska v západním Maďarsku - 10% sleva při objednání do 31. 3. 2017!

13 únor

First minute zájezd - Hotel Annabella Balatonfüred

Využijte výhodnou first minute slevu až 15 % nákupem do 19. 2. 2017! Užijte si příjemný pobyt v krásném městečku Balatonfüred na severním pobřeží Balatonu.

06 únor

Jarní zájezd do západního Maďarska s výhodnou slevou!

Využijte naši nabídku last minute zájezdů! Greenfield Hotel Golf & Spa s vlastním golfovým hřištěm se nachází v termální oblasti Bükfürdő v západním Maďarsku. Poskytuje skvělou relaxaci a wellness pro všechny věkové kategorie.

06 únor

Rodinná dovolená v Nízkých Tatrách

Dopřejte si relax v překrásném prostředí Nízkých Tater! Wellness Hotel Bystrá se svými doplňkovými službami a zázemím je příjemné místo pro rodiny s dětmi.

30 leden

Nádherný víkend v Bratislavě

Zapomeňte na každodenní stres a prožijte krásný víkend v příjemném prostředí. Čtyřhvězdičkový hotel Falkensteiner se nachází nedaleko Bratislavského hradu a Starého města.

30 leden

Relaxační víkend v Bratislavě

Zapomeňte na každodenní stres a prožijte krásný víkend v příjemném prostředí. Čtyřhvězdičkový hotel Falkensteiner se nachází nedaleko Bratislavského hradu a Starého města.

18 leden

First minute sleva až 15 % - Balatonfüred, Maďarsko

Krásné městečko Balatonfüred leží na severním pobřeží Balatonu, největšího jezera ve střední Evropě. Tříhvězdičkový hotel Annabella leží asi 100 m jezera a pobřežní promenády.

16 leden

Malý Žitný ostrov – Szigetköz

Poznejte malebný Malý Žitný ostrov – Szigetköz, který vám poskytne příjemnou relaxaci a obohatí vás o krásné zážitky. V samotném srdci tohoto nádherného kraje na břehu Dunaje se nachází Diamant Hotel, Szigetköz**** s wellness centrem.

13 leden

Zábava i odpočinek v Aquaworld Budapešť

Aquaworld Budapešť patří mezi nejlepší kryté akvaparky v Evropě. Nenechte si ujít skvělou zimní nabídku: 3=2 v termínu 13. 1. - 26. 3. 2017. Jako dárek získáte jednu noc zdarma!

19 prosinec

Silvestr 2016 v Nízkých Tatrách

Zveme vás strávit poslední dny v roce 2016 v příjemné atmosféře horského hotelu v Nízkých Tatrách. Je připraven atraktivní silvestrovský program, chutné jídlo, tombola, ohňostroj a mnoho dalších atrakcí.

12 prosinec

Prožijte nezapomenutelné okamžiky v Eilatu

Pohodovou atmosféru a komfortní ubytování nabízí hotel Isrotel Agamim v Eilatu. Součástí hotelu je velký bazén, který připomíná krásnou lagunu.