Izrael - pobytové i poznávací zájezdy - Kareta Tour

Izrael - pobytové i poznávací zájezdy

Nabízíme pobytové a relaxační zájezdy do Izraele za výhodné ceny: do oblasti Mrtvého moře, do přímořského letoviska Eilat, moderního města Netanya či Tel Avivu. Také pořádáme poznávací zájezdy po celém Izraeli, jejichž součástí je návštěva Jeruzaléma.

Podivuhodná a rozmanitá země s podivuhodnou historií

S územím Státu Izrael (Medinat Jisrael) jsou neodmyslitelně spojeny známé biblické příběhy a důležité události židovských dějin. Zde se zrodila tři velká monoteistická náboženství. Tisíce poutníků každoročně přicházejí, aby navštívily posvátná místa judaismu, křesťanství a islámu. Nejvyhledávanější místem turistů je Jeruzalém, jedno z nejstarších měst na světě a duchovní centrum židovského národa. Křesťané uctívají Jeruzalém pro jeho význam, který měl v životě Ježíše Krista, zvláště jako místo Poslední večeře a Ježíšova ukřižování na Golgotě. Pro muslimy je Jeruzalém třetím nejposvátnějším místem.

Oblíbená letoviska v Izraeli: Eilat, Mrtvé moře, Tel Aviv

Tel Aviv, druhé největší izraelské město (414 600 obyvatel), vás uchvátí velkým počtem muzeí, hotelů, restaurací, kaváren i zábavních podniků. K nejpozoruhodnějším místům v Izraeli patří Mrtvé moře, které leží v nejhlubší proláklině na světě: 418 metrů pod úrovní světového oceánu. A pokud si chcete užít teplo a koupání takřka po celý rok, vydejte se do přístavního město Eilat u Rudého moře. Eilat je dobře vybavené přímořské letovisko s oceanáriem, delfináriem či zábavním parkem.

Využijte first minute slevu pro pobyty u Mrtvého moře v dubnu a květnu 2018!​ David Dead Sea Resort & Spa je luxusní hotel v turistickém strředisku Ein Bokek. Jeho součástí je vnitřní a venkovní bazén s vodou z Mrtvého moře.

Vítejte v Izraeli! Bruchim habaim le Jisrael!