Hotel Vile Park - Resort St.Bernardin, Portorož - Kareta Tour

Hotel Vile Park - Resort St.Bernardin, Portorož

Číslo zájezdu: 626465

Délka zájezdu: 7 dní
Nejbližší odjezd: od 8.10.2022
Doprava: vlastní
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 7 440 Kč
cena je včetně povinných příplatků

Nabídku do tohoto hotelu právě připravujeme.

Máte-li zájem o více informací, odešlete nám, prosím, nezávaznou poptávku naším formulářem, budeme Vás kontaktovat.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
2 x dítě 2 - 14,99 let - ZDARMA (s minimálně 2 plně platícími osobami v rodinném pokoji) !

Hotel Vile Park 3* - je součástí resortu St.Bernardin, nachází se v areálu hotelu Histrion, jen pár kroků od moře. Sestává ze čtyř vil, nabízí soukromou pláž, venkovní bazén a přístup do krytých bazénů hotelu Histrion. Pokoje hotelu Vile Park jsou postaveny kolem ruin zvonice kostela sv. Bernardina; některé z nich mají balkon. V hotelu je také dětské hřiště a miniklub.

Hotel Vile Park je vhodný pro rodiny s dětmi. Disponuje moderním hřištěm plným rekreačního vybavení, v letních měsících miniklub na pláži.

Vybavení: 24 hodinová recepce, bankomat, úschovna zavazadel, výtah, minimarket, čtyři restaurace, pizzeria, plážový bar, Wellness centrum Benedicta, venkovní a krytý bazén s mořskou vodou, Termaris mořský aquapark, sluneční terasa, hotelová pláž se lehátky a slunečníky, dětská herna, dětské hřiště.

Ubytování: Hotel Vile Park je součást hotelového komplexu St. Bernardin zahrnující 5 vil: Vila Galeb, Vila Galeja, Vila Orada a Vila Nimfa s celkovou kapacitou 216 pokojů a Vila Barka s 21 apartmány. Vily spojuje stylová nákupní ulice s bary a restauracemi, která vede k laguně s bujnou středomořskou vegetací. Wifi ZDARMA.

Stravování:
Snídaně a večeře se podávají v hotelu Histrion , přes který mají hosté také přístup do mořského aquaparku Termaris a Wellness Benedicta. Bar u bazénu nabízí široký výběr občerstvení.

TERMARIS - mořský aquapark bazénový komplex o rozloze 2 400 m² - plaveckých bazénů, relaxačních bazénů a dětských bazénů s vyhřívanou mořskou vodou, otevřen 12 měsíců v roce.

Wellness centrum Benedicta - navštivte tuto istrijskou wellness oázu a nechte se hýčkat tradičními procedurami obohacenými o místní suroviny, jako je mořská sůl, bahno ze solných pánví, solanka, olivový olej, levandule a další istrijské bylinky. Ať už odpočíváte ve světě saun, solné místnosti, jediném hammamu na slovinské Istrii nebo při kosmetickém ošetření, nikdy nebudete daleko od pravé Istrie a nekonečného modrého moře!

Pláž: hosté mohou zdarma využívat vlastní plážovou část resortu St. Bernardin.

Parkování v areálu ZDARMA.
Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Domácí zvířata povolena pouze malá plemena - není povolen vstup k bazénům a do restaurace.
Uvedené ceny platné při plné obsazenosti pokojů.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
CK si vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.
člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim