Blog - Kareta Tour

Novinky

27 říjen

Last minute sleva 20 %! Poznejte krásy Demänovské doliny v Nízkých Tatrách

Wellness Hotel Repiská nabízí ubytování v jednom z nejkrásnějších a pro turisty nejzajímavějších regionů Slovenska: v Demänovské dolině, na jejímž konci se tyčí majestátní hora Nízkých Tater - Chopok.

28 září

Lázně v Hévízu: Last minute se slevou až 20 %

Ubytování jen pár minut od největšího termálního jezera v Evropě. Sleva 20 % se vztahuje na pobyt na minimálně 4 noci: v termínu 10. 9. - 27. 10. 2022 a 20. 11. - 22. 12. 2022.

16 srpen

First minute sleva 20 % na pobyt v maďarském lázeňském městečku

Hotel Greenfield Hotel Golf & Spa leží v příjemném prostředí městečka Bük, známého svými léčivými prameny. Je určen pro rodiny s dětmi, manželské páry i seniory. Přímo u hotelu je 18jamkové mistrovské golfové hřiště a park o rozloze 100 hektarů.

17 květen

All inclusive pobyt s výhledem na Mrtvé moře

Využijte first minute slevu 11 % do 31. 5. 2022 za nákup pobytu v termínech 10. 7. - 31. 8. 2022!

07 únor

Středozemní moře jako na dlani: First minute sleva 15 %

Objednávejte do 30. 4. 2022! Hotel Panthea Holiday Village v kyperském letovisku Agia Napa je vhodný pro rodiny s dětmi a leží v blízkosti pláže.

28 listopad

Zimní relaxace v oblíbeném hotelu Piroska

Hotel Piroska se nachází v centru lázeňského města Bük na severozápadě Maďarska. Akce 4 = 3 (noci) v termínu 4. 11. - 20. 12. 2021, 1.3. - 17. 5. 2022, 4. 11. - 20. 12. 2022 (s nástupem v neděli nebo pondělí)!

30 říjen

All inclusive pobyt v Maďarsku - Danubius Hotel Bük

Do konce roku 2021 stále platí nabídka Akce 4 = 3 (noci) a 6 = 5 (nocí)! Lázně v maďarském městečku Bük se rozkládají na ploše 14 hektarů a rozloha plaveckých a zážitkových bazénů přesahuje 5 200 m².

26 srpen

Koupání v horkém jezeru po celý rok!

Šest kilometrů od Balatonu leží největší termální jezero v Evropě. Teplota vody v Hevízském jezeru může v zimě dosáhnout až 23-25 °C.

08 červen

Černá Hora: Sleva 26 % pro pobyty v termínech 1. 7. - 3. 10. 2021

Objednávejte do 30. 6. 2021! Poznejte nejkrásnější přírodní záliv ve Středomoří - Kotorský záliv, který leží v jihozápadní části Černé Hory.

28 květen

Ubytování v horském stylu v srdci Vysokých Tater

Využijte slevu 8 % za včasný nákup pobytů v termínech 1. 5. - 30. 6. 2021! Hotel Kukučka stojí pouze 200 m od lanovky na Lomnický štít. Má vlastní wellness centrum: několik druhů saun, Kneippova koupel.

04 březen

Wellness na střeše hotelu ve Vysokých Tatrách

Hotel HORIZONT Resort se nachází v obci Stará Lesná, 2 km od Tatranské Lomnice. Na jeho střeše je privátní zóna VIP Sky Lounge s vířivkou, prosklenou finskou saunou pro 5 osob a lehátky, z nichž můžete pozorovat noční oblohu.

27 prosinec

Užijte si sluníčko a koupání ve Středozemním moři - 22% first minute sleva!

Chcete poznat jedno z nejznámějších letovisek na Kypru? Hotel Sun Hall leží u v centru Larnaky, asi 50 metrů od písčité pláže Finikoudes.

09 listopad

Zájezd do Larnaky - 12% first minute sleva

Kdy jet do Larnaky, přístavního města na jihovýchodním pobřeží Kypru? V červenci a srpnu tu takřka neprší a teplota může vystoupat až na 35 °C. Vstup do moře je pozvolný, což uvítají neplavci i rodiny s malými dětmi.

25 září

Nadechněte se vůně pravého podzimu v Nízkých Tatrách - Last minute -8 %

Penzión Jurika se nachází v překrásném prostředí obce Bobrovec v Liptově. Penzión vám poskytne skvělou kuchyni a ubytování v komfortních pokojích.

01 září

Pobyt v oblasti Rajecké doliny!

Někdy je dobré „vypadnout“ a vydat se proti proudu času... Ubytujte se ve srubovém domě Penzión Javorina se stylovou kolibou s výhledem na gazdovský dvůr.

03 srpen

Zábavný a úžasný vodní svět pod Vysokými Tatrami!

Součástí Aquaparku je 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou o teplotě 28 °C – 38 °C, tobogány a více než 350 vodních atrakcí.

09 červen

Cesta k moři do Chorvatska je volná

Na poloostrově Punta Skala v severní Dalmácii, přímo u pláže s krásným výhledem na Jaderské moře, leží Falkensteiner Family Hotel Diadora.

20 květen

U Středozemního moře je krásně!

V přístavním městě Larnaka na jihovýchodním pobřeží Kypru stihnete obojí: návštěvu historických památek i příjemný relax na pláži Finikoudes, která je přes půl kilometru dlouhá.

24 duben

Tip na prodloužený víkend v krásném prostředí Malých Karpat

Asi 40 km od Bratislavy leží nový hotelový rezort Hotel pod Lipou. Rekreační oblast Harmónia u obce Modra v podhůří Malých Karpat vás nabije novou energií. K hotelu patří wellness centrum s krytým bazénem i sportovně-zážitkový areál.

11 březen

Ozdravná a wellness dovolená v jednom!

Piešťany jsou proslulé svými léčivými přírodními prameny. Prvotřídní lázeňský hotel Esplanade vám nabízí komfortní ubytování, odpočinek a pohodu.

10 únor

Vila Olívia v Novém Smokovci

Tatranské štíty v nás budí úžas i respekt. Jedno z nejlepších apartmánových ubytování ve Vysokých Tatrách vám nabízí Vila Olívia v Novém Smokovci. Nádherné okolí je jako stvořené pro krásné vycházky nebo vysokohorskou turistiku.

21 leden

Černohorská riviéra nabízí spoustu nádherných míst a pláží!

Asi 15 km od města Budva na jihu Černé Hory se nachází malé letovisko Petrovac na Moru. Pohodlné ubytování vám zajistí hotel Monte Casa Spa & Wellness se svým lázeňským a wellness centrem.

12 prosinec

Příjemný pobyt u jezera Velence

Pokud dáváte přednost klidnější rekreaci, vydejte se k jezeru, které se v maďarštině jmenuje stejně jako Benátky - Velence. Voda zde v létě dosahuje teploty okolo 28 °C. Na západě a jihu jezera jsou chráněné oblasti se vzácným rostlinstvem a ptactvem.

24 listopad

Věděli jste, že Nové Štrbské pleso pokrývá průměrně 160 dní v roce ledový příkrov?

V blízkosti jednoho z nejnavštěvovanějších středisek Vysokých Tater se nachází hotel Sorea Trigan, který vám nabízí komfortní ubytování. 1 dítě (3-7,99 let) na přistýlce s dvěma plně platícími dospělými osobami zdarma!

25 říjen

Výlet k nejníže položenému sladkovodnímu jezeru na světě

V okolí Galilejského jezera jsou světoznámá historická a biblická místa spjatá s působením Ježíše Krista: Kafarnaum a Tabgha. A když budete mít chuť, můžete si v pobřežní restauraci dát „rybu svatého Petra“. Využijte naši nabídku listopadového poznávacího zájezdu do Izraele, jehož součástí je i návštěva tohoto jezera.

10 září

Silvestrovský pobyt v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách

Už víte, kde budete trávit poslední dny tohoto roku? Zimní pobyt v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách si užijí jak ti, kdo chtějí relaxovat v krásném přírodním prostředí, tak vyznavači zimních sportů. Příjemné ubytování a další služby (wellness, masáže) vám nabízí zrekonstruovaný hotel Sorea SNP.

16 srpen

Aquaworld Budapest - největší krytý vodní zážitkový park ve střední Evropě

Relaxace a skvělá zábava na jednom místě v jakémkoliv ročním období! Akce 4 = 3 v termínu 10. 11. - 23. 12. 2019.

10 červenec

„Hotel v lese, les v hotelu“ - hotel Partizán v Nízkých Tatrách

Rodinný hotel Partizán leží v nádherném horském prostředí Nízkých Tater. Ve wellness centru o rozloze 2 260 m2 zapomenete na všechen stres a každodenní starosti.

12 červen

Příjemný víkend v maďarských lázních

Lázně v maďarském městečku Bük (Bükfürdö) se rozkládají na ploše 14 hektarů a rozloha plaveckých a zážitkových bazénů přesahuje 5 200 m². Kvalitní ubytování vám zajistí Danubius Hotel Bük, který jako jeden z prvních v městě Bük začal provozovat bazén s termální vodou a poskytovat léčebné a rekreační služby.

29 květen

Léto v Malé Fatře

Příjemný pobyt si můžete užít v rodinné atmosféře hotelu Rozsutec, který se nachází v krásném prostředí Malé Fatry, jen 3 km od obce Terchová. Kriváňská část Malé Fatry byla v roce 1988 vyhlášena národním parkem.

10 květen

Tel Aviv oslavuje tento rok 110 let od svého založení

V Tel Avivu panuje krásné počasí téměř po celý rok, a pokud budete mít štěstí, budete se moci vyhřívat na sluníčku i v zimních měsících. Ve městě je 13 veřejně přístupných pláží. A nejen milovníci architektury budou obdivovat tzv. „Bílé město“, největší seskupení budov postavených ve stylu Bauhaus na světě, které bylo v roce 2003 zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

15 duben

Zájezd k Mrtvému moři: Nepropásněte first minute slevu 17 %!

Dopřejte si kvalitní lázeňské služby a relaxaci v hotelu Leonardo Plaza, který nabízí komfortní ubytování s krásným výhledem na Mrtvé moře a pouštní pohoří.

21 březen

Prodloužený víkend v Jeruzalémě 2019

Vydejte se s námi za poznáním pamětihodností a posvátných míst Jeruzaléma! Málokteré místo zanechá v návštěvníkovi tolik pestrých a silných zážitků. Součástí pětidenního zájezdu je celodenní exkurze s licencovaným českým průvodcem.

20 únor

Prodloužený víkend v Portu

Vydejte se s námi na čtyřdenní výlet do portugalského města Porto, do míst, v nichž se řeka Douro stýká s Atlantikem. Historické centrum města bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

06 únor

Zájezdy k Mrtvému moři s last minute slevou až 12 %!

Vyberte si pobyt, který bude balzámem na vaše nervy a zároveň vám dodá potřebnou energii! Díky specifickým podmínkám má oblast Mrtvého moře velmi příznivé účinky při léčbě kožních onemocnění (lupénka, vitiligo, akné), nemocí dýchací soustavy i pohybového ústrojí.

22 leden

Izrael otevřel v Negevské poušti své první mezinárodní letiště

Nové letiště, které leží asi 18 km od Eilatu, má povzbudit místní turistický ruch. Dosavadní telavivské Ben Gurionovo letiště založili Britové v roce 1936, tedy ještě předtím, než vznikl Stát Izrael.

04 leden

Objevte krásy Černé Hory

Černá Hora má jedny z nejkrásnějších pláží na světě! Čtyřhvězdičkový hotel Monte Casa Spa & Wellness leží v krásném městečku Petrovac. Je zde téměř 300 slunečných dní v roce. Využijte first minute slevu 14 % pro objednávky do 15. 3. 2019!

13 prosinec

Safed - město mystiků a hudby

Už v únoru 2019 se můžete připojit k našemu poznávacímu zájezdu do Izraele, jehož součástí je prohlídka Safedu v Horní Galileji!

22 listopad

Zimní relaxace v Nízkých Tatrách

Zimní pobyt si můžete pořádně užít v nádherném prostředí Nízkých Tater! Kvalitní zázemí a skvělou kuchyni vám nabízí hotel Ski & Wellness Residence Družba, který se nachází v centru turistického a lyžařského střediska Jasná přímo pod Chopkem.

15 listopad

„Oáza“ relaxace a zdraví u Mrtvého moře

To je hotel Isrotel Dead Sea Resort & Spa, ležící na pobřeží Mrtvého moře v letovisku Ein Bokek. Všechny pokoje mají balkon, většina z nich je s výhledem na Mrtvé moře a Moabské pohoří.

30 říjen

Krásná rodinná dovolená v Tatranské Lomnici

Hotel Sorea Urán je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou v každém období. Hotelový bazén prošel rekonstrukcí a bylo otevřeno nové wellness centrum Wellness Urania s nerezovým relaxačním bazénem, dvěma dětskými bazény a spoustou vodních atrakcí.

14 říjen

Relaxaci pro celou rodinu nabízí hotel Piroska

Čtyřhvězdičkový hotel Piroska se nachází v centru lázeňského města Bük na severozápadě Maďarska. Jeho dobře vybavené wellness centrum je navrženo podle pravidel tradičního čínského učení feng-šuej, aby vytvářelo harmonické prostředí. Dopřát si zde můžete také masáže a různé kosmetické procedury.

21 září

Hotel Bystrá: first minute slevy pro zimní sezonu (6. 1.- 29. 3. 2019)

Klidné prostředí s nádhernou scenérií a výhledem na Nízké Tatry vás nabije novou energií! Hotel Bystrá se nachází na začátku Národního parku Nízké Tatry v krásném prostředí Bystrianskej doliny. Nabízí kvalitní wellness a relaxační služby pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

18 září

Krásný podzim můžete prožít i u Středozemního moře v Tel Avivu!

Pár minut od pláže je komfortní hotel Leonardo Beach, jehož klimatizované pokoje poskytují výhled na moře nebo na venkovní bazén.

24 srpen

Černá Hora - nepropásněte last minute slevu 20 %!

Černohorské pláže patří mezi nejkrásnější na světě. Jadranski biser /Jadranská perla je moderně zařízený apartmánový dům, který se nachází v letovisku Čanj, ve vzdálenosti 450 metrů od pláže. V této oblasti svítí slunce 265 dní v roce!

05 srpen

Podzimní eurovíkend v Lisabonu

Zajímavou volbou pro podzimní prodloužený víkend je určitě výlet do Lisabonu a návštěva jeho pozoruhodných památek. Pohled na krásnou historickou tramvaj je úžasný a výlet do pohádkového města Sintra stojí za to.

17 červenec

Zájezdy k Rudému moři se slevou až 27 %!

Svět plný barev, slunce a pohody vás přivítá v krásném přímořském letovisku v Eilatu. Léto zde trvá 9 měsíců! Využijte first minute slevy pro podzimní a zimní sezonu (platí pro objednávky do 31. 8. 2018)!

25 červen

Aquaworld Budapest - sleva 5 % na zájezdy v termínu od 26. 9. 2018

Navštivte jeden z největších krytých vodních parků v Evropě! Je zde 17 bazénů a další atrakce. Kyvadlová doprava mezi hotelem a centrem města je zdarma.

14 červen

Zájezd k Mrtvému moři se slevou 23 %!

Hotel Leonardo Club Dead Sea v jižní části Mrtvého moře poskytuje komfortní ubytování a stravování formou all inclusive. Do centra za nákupy vás odveze hotelový minibus.

11 červen

Apartmánová Vila Olívia ve Vysokých Tatrách

Láká vás nádherná slovenská příroda? Máme pro vás tip na příjemné a pohodlné ubytování ve Vysokých Tatrách. A k tomu 5% slevy pro last minute pobyty v červnu až červenci a first minute podzimní slevy!

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim