Blog - Kareta Tour

Novinky

04 prosinec

Přivítejte Nový rok v Liptovském Jánu

Hotel Sorea Máj se nachází v obci Liptovský Ján, jedné z nejatraktivnějších lokalit rázovité oblasti Liptov. Díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty.

27 srpen

Termální lázně vás zahřejí na podzim i v zimě

Největší přírodní léčebné lázně na Slovinsku se nacházejí v turistické destinaci Čatež ob Savi. Rozprostírají se na více než 10 000 m². Jsou v nich kryté i venkovní bazény, sauny, aquapark.

02 srpen

First minute sleva 13 % pro pobyt v lázeňském městečku Hévíz

Jen 500 metrů od největšího termálního jezera v Evropě se nachází hotel Thermal Aqua Ensana Health Spa. Horké jezero poskytuje příjemné osvěžení zejména v podzimním a zimním období.

01 červen

Prodloužený víkend v Jeruzalémě se slevou first minute 20 %

Jeruzalém je město s bohatou historií. Město posvátné, historické i moderní. Poznejte to nejlepší, co může Jeruzalém nabídnout!

23 duben

First minute zájezd k Mrtvému moři se slevou 14 %

David Dead Sea Resort & Spa je luxusní hotel v turistickém centru Ein Bokeku s 24hodinovou recepcí. Každých 20 minut vás k moři zaveze elektrický vláček. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Mrtvé moře,

27 říjen

Last minute sleva 20 %! Poznejte krásy Demänovské doliny v Nízkých Tatrách

Wellness Hotel Repiská nabízí ubytování v jednom z nejkrásnějších a pro turisty nejzajímavějších regionů Slovenska: v Demänovské dolině, na jejímž konci se tyčí majestátní hora Nízkých Tater - Chopok.

28 září

Lázně v Hévízu: Last minute se slevou až 20 %

Ubytování jen pár minut od největšího termálního jezera v Evropě. Sleva 20 % se vztahuje na pobyt na minimálně 4 noci: v termínu 10. 9. - 27. 10. 2022 a 20. 11. - 22. 12. 2022.

16 srpen

First minute sleva 20 % na pobyt v maďarském lázeňském městečku

Hotel Greenfield Hotel Golf & Spa leží v příjemném prostředí městečka Bük, známého svými léčivými prameny. Je určen pro rodiny s dětmi, manželské páry i seniory. Přímo u hotelu je 18jamkové mistrovské golfové hřiště a park o rozloze 100 hektarů.

17 květen

All inclusive pobyt s výhledem na Mrtvé moře

Využijte first minute slevu 11 % do 31. 5. 2022 za nákup pobytu v termínech 10. 7. - 31. 8. 2022!

07 únor

Středozemní moře jako na dlani: First minute sleva 15 %

Objednávejte do 30. 4. 2022! Hotel Panthea Holiday Village v kyperském letovisku Agia Napa je vhodný pro rodiny s dětmi a leží v blízkosti pláže.

28 listopad

Zimní relaxace v oblíbeném hotelu Piroska

Hotel Piroska se nachází v centru lázeňského města Bük na severozápadě Maďarska. Akce 4 = 3 (noci) v termínu 4. 11. - 20. 12. 2021, 1.3. - 17. 5. 2022, 4. 11. - 20. 12. 2022 (s nástupem v neděli nebo pondělí)!

30 říjen

All inclusive pobyt v Maďarsku - Danubius Hotel Bük

Do konce roku 2021 stále platí nabídka Akce 4 = 3 (noci) a 6 = 5 (nocí)! Lázně v maďarském městečku Bük se rozkládají na ploše 14 hektarů a rozloha plaveckých a zážitkových bazénů přesahuje 5 200 m².

26 srpen

Koupání v horkém jezeru po celý rok!

Šest kilometrů od Balatonu leží největší termální jezero v Evropě. Teplota vody v Hevízském jezeru může v zimě dosáhnout až 23-25 °C.

08 červen

Černá Hora: Sleva 26 % pro pobyty v termínech 1. 7. - 3. 10. 2021

Objednávejte do 30. 6. 2021! Poznejte nejkrásnější přírodní záliv ve Středomoří - Kotorský záliv, který leží v jihozápadní části Černé Hory.

28 květen

Ubytování v horském stylu v srdci Vysokých Tater

Využijte slevu 8 % za včasný nákup pobytů v termínech 1. 5. - 30. 6. 2021! Hotel Kukučka stojí pouze 200 m od lanovky na Lomnický štít. Má vlastní wellness centrum: několik druhů saun, Kneippova koupel.

04 březen

Wellness na střeše hotelu ve Vysokých Tatrách

Hotel HORIZONT Resort se nachází v obci Stará Lesná, 2 km od Tatranské Lomnice. Na jeho střeše je privátní zóna VIP Sky Lounge s vířivkou, prosklenou finskou saunou pro 5 osob a lehátky, z nichž můžete pozorovat noční oblohu.

27 prosinec

Užijte si sluníčko a koupání ve Středozemním moři - 22% first minute sleva!

Chcete poznat jedno z nejznámějších letovisek na Kypru? Hotel Sun Hall leží u v centru Larnaky, asi 50 metrů od písčité pláže Finikoudes.

09 listopad

Zájezd do Larnaky - 12% first minute sleva

Kdy jet do Larnaky, přístavního města na jihovýchodním pobřeží Kypru? V červenci a srpnu tu takřka neprší a teplota může vystoupat až na 35 °C. Vstup do moře je pozvolný, což uvítají neplavci i rodiny s malými dětmi.

25 září

Nadechněte se vůně pravého podzimu v Nízkých Tatrách - Last minute -8 %

Penzión Jurika se nachází v překrásném prostředí obce Bobrovec v Liptově. Penzión vám poskytne skvělou kuchyni a ubytování v komfortních pokojích.

01 září

Pobyt v oblasti Rajecké doliny!

Někdy je dobré „vypadnout“ a vydat se proti proudu času... Ubytujte se ve srubovém domě Penzión Javorina se stylovou kolibou s výhledem na gazdovský dvůr.

03 srpen

Zábavný a úžasný vodní svět pod Vysokými Tatrami!

Součástí Aquaparku je 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou o teplotě 28 °C – 38 °C, tobogány a více než 350 vodních atrakcí.

09 červen

Cesta k moři do Chorvatska je volná

Na poloostrově Punta Skala v severní Dalmácii, přímo u pláže s krásným výhledem na Jaderské moře, leží Falkensteiner Family Hotel Diadora.

20 květen

U Středozemního moře je krásně!

V přístavním městě Larnaka na jihovýchodním pobřeží Kypru stihnete obojí: návštěvu historických památek i příjemný relax na pláži Finikoudes, která je přes půl kilometru dlouhá.

24 duben

Tip na prodloužený víkend v krásném prostředí Malých Karpat

Asi 40 km od Bratislavy leží nový hotelový rezort Hotel pod Lipou. Rekreační oblast Harmónia u obce Modra v podhůří Malých Karpat vás nabije novou energií. K hotelu patří wellness centrum s krytým bazénem i sportovně-zážitkový areál.

11 březen

Ozdravná a wellness dovolená v jednom!

Piešťany jsou proslulé svými léčivými přírodními prameny. Prvotřídní lázeňský hotel Esplanade vám nabízí komfortní ubytování, odpočinek a pohodu.

10 únor

Vila Olívia v Novém Smokovci

Tatranské štíty v nás budí úžas i respekt. Jedno z nejlepších apartmánových ubytování ve Vysokých Tatrách vám nabízí Vila Olívia v Novém Smokovci. Nádherné okolí je jako stvořené pro krásné vycházky nebo vysokohorskou turistiku.

21 leden

Černohorská riviéra nabízí spoustu nádherných míst a pláží!

Asi 15 km od města Budva na jihu Černé Hory se nachází malé letovisko Petrovac na Moru. Pohodlné ubytování vám zajistí hotel Monte Casa Spa & Wellness se svým lázeňským a wellness centrem.

12 prosinec

Příjemný pobyt u jezera Velence

Pokud dáváte přednost klidnější rekreaci, vydejte se k jezeru, které se v maďarštině jmenuje stejně jako Benátky - Velence. Voda zde v létě dosahuje teploty okolo 28 °C. Na západě a jihu jezera jsou chráněné oblasti se vzácným rostlinstvem a ptactvem.

24 listopad

Věděli jste, že Nové Štrbské pleso pokrývá průměrně 160 dní v roce ledový příkrov?

V blízkosti jednoho z nejnavštěvovanějších středisek Vysokých Tater se nachází hotel Sorea Trigan, který vám nabízí komfortní ubytování. 1 dítě (3-7,99 let) na přistýlce s dvěma plně platícími dospělými osobami zdarma!

25 říjen

Výlet k nejníže položenému sladkovodnímu jezeru na světě

V okolí Galilejského jezera jsou světoznámá historická a biblická místa spjatá s působením Ježíše Krista: Kafarnaum a Tabgha. A když budete mít chuť, můžete si v pobřežní restauraci dát „rybu svatého Petra“. Využijte naši nabídku listopadového poznávacího zájezdu do Izraele, jehož součástí je i návštěva tohoto jezera.

10 září

Silvestrovský pobyt v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách

Už víte, kde budete trávit poslední dny tohoto roku? Zimní pobyt v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách si užijí jak ti, kdo chtějí relaxovat v krásném přírodním prostředí, tak vyznavači zimních sportů. Příjemné ubytování a další služby (wellness, masáže) vám nabízí zrekonstruovaný hotel Sorea SNP.

16 srpen

Aquaworld Budapest - největší krytý vodní zážitkový park ve střední Evropě

Relaxace a skvělá zábava na jednom místě v jakémkoliv ročním období! Akce 4 = 3 v termínu 10. 11. - 23. 12. 2019.

10 červenec

„Hotel v lese, les v hotelu“ - hotel Partizán v Nízkých Tatrách

Rodinný hotel Partizán leží v nádherném horském prostředí Nízkých Tater. Ve wellness centru o rozloze 2 260 m2 zapomenete na všechen stres a každodenní starosti.

12 červen

Příjemný víkend v maďarských lázních

Lázně v maďarském městečku Bük (Bükfürdö) se rozkládají na ploše 14 hektarů a rozloha plaveckých a zážitkových bazénů přesahuje 5 200 m². Kvalitní ubytování vám zajistí Danubius Hotel Bük, který jako jeden z prvních v městě Bük začal provozovat bazén s termální vodou a poskytovat léčebné a rekreační služby.

29 květen

Léto v Malé Fatře

Příjemný pobyt si můžete užít v rodinné atmosféře hotelu Rozsutec, který se nachází v krásném prostředí Malé Fatry, jen 3 km od obce Terchová. Kriváňská část Malé Fatry byla v roce 1988 vyhlášena národním parkem.

10 květen

Tel Aviv oslavuje tento rok 110 let od svého založení

V Tel Avivu panuje krásné počasí téměř po celý rok, a pokud budete mít štěstí, budete se moci vyhřívat na sluníčku i v zimních měsících. Ve městě je 13 veřejně přístupných pláží. A nejen milovníci architektury budou obdivovat tzv. „Bílé město“, největší seskupení budov postavených ve stylu Bauhaus na světě, které bylo v roce 2003 zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

15 duben

Zájezd k Mrtvému moři: Nepropásněte first minute slevu 17 %!

Dopřejte si kvalitní lázeňské služby a relaxaci v hotelu Leonardo Plaza, který nabízí komfortní ubytování s krásným výhledem na Mrtvé moře a pouštní pohoří.

21 březen

Prodloužený víkend v Jeruzalémě 2019

Vydejte se s námi za poznáním pamětihodností a posvátných míst Jeruzaléma! Málokteré místo zanechá v návštěvníkovi tolik pestrých a silných zážitků. Součástí pětidenního zájezdu je celodenní exkurze s licencovaným českým průvodcem.

20 únor

Prodloužený víkend v Portu

Vydejte se s námi na čtyřdenní výlet do portugalského města Porto, do míst, v nichž se řeka Douro stýká s Atlantikem. Historické centrum města bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

06 únor

Zájezdy k Mrtvému moři s last minute slevou až 12 %!

Vyberte si pobyt, který bude balzámem na vaše nervy a zároveň vám dodá potřebnou energii! Díky specifickým podmínkám má oblast Mrtvého moře velmi příznivé účinky při léčbě kožních onemocnění (lupénka, vitiligo, akné), nemocí dýchací soustavy i pohybového ústrojí.

22 leden

Izrael otevřel v Negevské poušti své první mezinárodní letiště

Nové letiště, které leží asi 18 km od Eilatu, má povzbudit místní turistický ruch. Dosavadní telavivské Ben Gurionovo letiště založili Britové v roce 1936, tedy ještě předtím, než vznikl Stát Izrael.

04 leden

Objevte krásy Černé Hory

Černá Hora má jedny z nejkrásnějších pláží na světě! Čtyřhvězdičkový hotel Monte Casa Spa & Wellness leží v krásném městečku Petrovac. Je zde téměř 300 slunečných dní v roce. Využijte first minute slevu 14 % pro objednávky do 15. 3. 2019!

13 prosinec

Safed - město mystiků a hudby

Už v únoru 2019 se můžete připojit k našemu poznávacímu zájezdu do Izraele, jehož součástí je prohlídka Safedu v Horní Galileji!

22 listopad

Zimní relaxace v Nízkých Tatrách

Zimní pobyt si můžete pořádně užít v nádherném prostředí Nízkých Tater! Kvalitní zázemí a skvělou kuchyni vám nabízí hotel Ski & Wellness Residence Družba, který se nachází v centru turistického a lyžařského střediska Jasná přímo pod Chopkem.

15 listopad

„Oáza“ relaxace a zdraví u Mrtvého moře

To je hotel Isrotel Dead Sea Resort & Spa, ležící na pobřeží Mrtvého moře v letovisku Ein Bokek. Všechny pokoje mají balkon, většina z nich je s výhledem na Mrtvé moře a Moabské pohoří.

30 říjen

Krásná rodinná dovolená v Tatranské Lomnici

Hotel Sorea Urán je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou v každém období. Hotelový bazén prošel rekonstrukcí a bylo otevřeno nové wellness centrum Wellness Urania s nerezovým relaxačním bazénem, dvěma dětskými bazény a spoustou vodních atrakcí.

14 říjen

Relaxaci pro celou rodinu nabízí hotel Piroska

Čtyřhvězdičkový hotel Piroska se nachází v centru lázeňského města Bük na severozápadě Maďarska. Jeho dobře vybavené wellness centrum je navrženo podle pravidel tradičního čínského učení feng-šuej, aby vytvářelo harmonické prostředí. Dopřát si zde můžete také masáže a různé kosmetické procedury.

21 září

Hotel Bystrá: first minute slevy pro zimní sezonu (6. 1.- 29. 3. 2019)

Klidné prostředí s nádhernou scenérií a výhledem na Nízké Tatry vás nabije novou energií! Hotel Bystrá se nachází na začátku Národního parku Nízké Tatry v krásném prostředí Bystrianskej doliny. Nabízí kvalitní wellness a relaxační služby pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

18 září

Krásný podzim můžete prožít i u Středozemního moře v Tel Avivu!

Pár minut od pláže je komfortní hotel Leonardo Beach, jehož klimatizované pokoje poskytují výhled na moře nebo na venkovní bazén.

24 srpen

Černá Hora - nepropásněte last minute slevu 20 %!

Černohorské pláže patří mezi nejkrásnější na světě. Jadranski biser /Jadranská perla je moderně zařízený apartmánový dům, který se nachází v letovisku Čanj, ve vzdálenosti 450 metrů od pláže. V této oblasti svítí slunce 265 dní v roce!

člen2018

Naši partneři

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o. Click2claim